Książka historyczna “Agentura”- co można w niej znaleźć?

Książka historyczna “Agentura”- co można w niej znaleźć?

Premierowych pozycji nie brakuje na książkowym rynku. Cały czas pojawiają się nowe książki, a wraz z nimi nowe treści i historie. “W super książce Agentura” można poznać historie, które już kiedyś się wydarzyły, jednak pozostawały w ukryciu. Teraz można się o nich dowiedzieć, a także o konsekwencjach, jakie ze sobą niosły. Warto zapoznać się z książką, która została napisana przez polskiego pisarza, którym jest: Sławomir Cenckiewicz. 

Agentura- nowa propozycja od polskiego pisarza

Sławomir Cenckiewicz to pisarz, który z wykształcenia jest historykiem. Pisarz urodził się w Gdyni, gdzie miesza do dzisiaj. Obecnie pisarz piastuje ważną pozycję i jest dyrektorem w Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Jego osoba jest znana nie tylko z twórczości pisarskiej, choć ma już wiele pozycji, które budzą uznanie. Pisarz skupia się na tematach, które go interesują, czyli emigracja Polaków za granicę, a także losy ludzi, którzy zasłużyli się dla historii Polski, a jednak pozostali anonimowi. Tak na przykład powstała książka “Anna Solidarność”, która również zdobyła duże uznanie czytelników. Autor ma również bogate doświadczenie jako redaktor. Warto się przekonać, co tym razem przygotował pisarz.

Agentura- co znajduje się w tej książce?

Agentura to nowa książka polskiego pisarza. Można ją zaliczyć do gatunku literatury faktu oraz historii, jako że w książce nie ma fikcji. Dzieło to skupia się przede wszystkim na tym, co było oraz konsekwencjach działań i czynów. Warto wiedzieć, że książka jest dziełem, które skupia się na faktach oraz ludziach, które ich dokonali. Książka jest przeznaczona nie tylko dla fanów historii, ale też dla tych, którzy lubią poszerzać swoje horyzonty. Ta pozycja to dzieło na ponad 400 stron, które jednak nie jest pełne złudzeń, a tylko i wyłącznie sprawdzonych faktów. Autor pasjonował się historią przez całe życie, a w swoich książkach dzieli się ciekawostkami, które na pewno spodobają się fanom dobrej literatury oraz powieści. Książkę można znaleźć w księgarni online z dostawą na adres domowy.