Agentura- książka historyczna

Agentura- książka historyczna

Książki historyczne mogą kojarzyć się na pierwszy rzut oka z podręcznikami, które uczniowie mogą dobrze znać z lekcji historii. Jednak książka historyczna to także taka, która przedstawia przeróżne fakty oraz wydarzenia. Warto wiedzieć, że taki książki są przeznaczone nie tylko dla fanów historii, ale też dla tych osób, które lubią wiedzieć, co dzieje się na świecie, co miało miejsce w przeszłości. Jedną z takich książek jest niewątpliwie książka “Agentura“, która została napisana przez Sławomir Cenckiewicz.

“Agentura”- książka historyczna i nie tylko

Agentura to nowa książka historyczna, która odnosi się do przeszłych wydarzeń, przez pryzmat skutków. Warto wiedzieć, że ta pozycja jest przeglądem historii, która ma swoje przełożenie również na teraźniejszość. Jest to książka, która jeszcze raz powraca do tego, co było, by pokazać, jak przeszłość wypływa na teraźniejszość. Jest to książka, która poszerza horyzonty, pozwala dostrzec pewne zależności. Książka jest idealną propozycją dla osób, które lubią poznawać nieco więcej na temat świata i rzeczywistości. Warto również wiedzieć, że Agentura to książka, która nadaje się świetnie na prezent.

Agentura dostępne m.in. w TaniaKsiazka.pl– książka os Sławomira Cenckiewicza

Sławomir Cenckiewicz to autor książki Agentura. Jest to pozycja, która jest stosunkowo nowa na rynku. Jest ona premierowa, a jej pojawienie się może ucieszyć nie tylko historyków. Każdy, kto lubi wiedzieć nieco więcej na temat świata oraz polityki, może skorzystać na wiedzy, jaka zawiera się w książce. Autor książki to historyk z wykształcenia oraz z zamiłowania. Jest to osoba, która obecnie piastuje istotne stanowisko. Pisarz pasjonuje się badaniem losów Polski przez pryzmat jej ludzi. Dlatego też bacznie śledzi losy polonii w Ameryce oraz zdobywa nowe fakty na temat działania tajnych służb. Historyk nie debiutuje na rynku. Wydał on już kilka powieści, przez co może być świetnie znany niektórym czytelnikom. Pisarz trzyma się zagadnień historycznych, które są jego wielką pasją. Warto poznać jego dzieła.